خدمات سامانه فناوری فرتاک (سهامی خاص)

ارائه گارانتی معتبر و مورد تایید سامانه جامع گارانتی ایران

«تاییدیه مجوز گارانتی» یا به عبارت دیگر «شناسنامه گارانتی»، مجوزی است که سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان وزارت صنعت، معدن و تجارت پس از بررسی صلاحیت شرکت‌های متقاضی برای ارائه خدمات گارانتی صادر می‌نماید. بنابراین، تاییدیه مجوز گارانتی راهی برای کسب اطمینان از اعتبار و فعالیت مجاز شرکت‌های گارانتی‌کننده است.
خدمات شرکت سامانه فناوری فرتاک گارانتی فرتاک
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

ارائه مشاوره

ارائه مشاوره فنی
با شناخت پیشرفت تکنولوژی و نیاز بازار بر آنیم تا جدیدترین و کاربردی ترین راهکار را به شما ارائه دهیم.

واردات و تامین

تامین محصولات مورد نیاز
بررسی نیاز بازار و پیشرفت محصولات در دنیا و تامین محصولات یکی از مهم ترین ارکان فعالیت شرکت سامانه فناوری فرتاک است

ارائه و نصب

نصب و راه‌اندازی محصولات
نصب و راه اندازی محصولات در محل مورد استفاده

امنیت و پشتیبانی

امنیت و پشتیبانی پس از فروش
با اطمینان محصولات تامین شده را با شرایط گارانتی مورد تایید سازمان حمایت از مصرف کننده ضمانت میکنیم و امنیت اطلاعات و داده های سازمانی را برقرار میکنیم

با توجه به اهمیت سلامت و پشتیبانی تجهیزات دیتاسنتر و اینترپرایز، همواره انتخاب یک شرکت معتبر و ماندگار یکی از مهم‌ترین دغدغه های مصرف‌کنندگان و سازمان ها است. از این رو می‌توانید با مراجعه به وب‌گاه سامانه جامع گارانتی، شرکت های گارانتی کننده معتبر و مورد تایید این سامانه را نشان کنید و نظرات کاربران حقیقی و حقوقی این شرکت ها را مشاهده نمایید و با خاطری آسوده یکی از این شرکت ها را انتخاب نمایید.

گارانتی و پشتیبانی

برای شرکت سامانه فناوری فرتاک، ارائه  گارانتی و پشتیبانی محصول یکی از اصلی ترین دغدغه و مسئولیت سازمانی بوده است زیرا ارائه خدمات بیشتر به مشتریان از طرفی برای ارائه ضمانت حداقل ایرادات ممکن، اطمینان در عملکرد و سلامت محصول و از طرف دیگر جذب مشتریان راضی بیشتر و کسب افتخار حضور گسترده تر در صنعت فناوری اطلاعات است.

خدمات قبل از فروش:

در ابتدای راه شرکت سامانه فناوری فرتاک خود را موظف می‎‌داند، با ارائه اطلاعات دقیقی از مشخصات شرکت، انواع و شرایط خدمت، مشخصات محصولات را به درستی به مشتریان خود ارائه دهد و تجهیزات مورد نیاز این صنعت را با بررسی و شناخت تامین نماید.

خدمات هنگام فروش:

کارشناسان و مشاوران فروش شرکت سامانه فناوری فرتاک با تلاش و استمرار در به‌روزرسانی اطلاعات و دانش خود در زمینه‌ی محصولات اینترپرایز دیتاسنتر می‌کوشند تا بهترین راهکار و تازه‌ترین فناوری را در نظر انتخاب خریداران قرار دهند.

پشتیبانی پس از فروش:

تحویل تجهیزات در سریع‌ترین زمان ممکن، از امن‌ترین طرق ارسالی بهمراه مستندات و دستورالعمل‌های استفاده از تجهیزات است و در سریع ترین زمان ممکن مهندسان نصب و راه‌اندازی با حضور در محل خریدار سلامت و کارایی محصول را به استحظار خریدار می‌رسانند.

خدمات بدون فروش:

یکی از مهمترین اهداف شرکت سامانه فناوری فرتاک، ارائه خدمات بدون فروش است، بدین صورت که تجهیزات وارداتی با توجه به تنوع کیفیت و قیمت در دسترس عموم قرار گرفته است. شرکت سامانه فناوری فرتاک می‌کوشد با ارائه مشاوره رایگان و اشتراک گذاری تجربیات و محصولات موجود در بازار، خریداران را آگاه سازد تا خرید مطمئن‌تری را داشته باشند.

نصب، راه اندازی و پشتیبانی به همراه انجام تمامی موارد شبکه در زمینه اکتیو و پسیو


سامانه فناوری فرتاک در جهت ارائه خدمات شبکه و اجرای شبکه‌های کامپیوتری و رفع نیاز سازمان‌ها و شرکت‌ها  ازدانش فني کارشناسان متخصص و مجرب خود بهره می برد تا پشتیبانی متفاوت و فراتر از انتظار به مشتریان در حوزه فناوری اطلاعات ، نگهداری و پشتیبانی انواع سرور های  HP، زیرساخت شبکه و پشتیبانی از تجهیزات رایانه‌ای ارائه نماید.

در ادامه به بخشی از پشتیبانی و مدیریت شبکه و سرور ارایه شده توسط شرکت فرتاک اشاره خواهیم کرد که تمامی این سرویس ها بر اساس استانداردهای جهانی ارائه می گردد .

طراحی و اجرای دیتاسنتر و اتاق سرور

طراحی شبکه و اتاق سرور براساس استانداردهای روز دنیا و با در نظر گرفتن نیاز واقعی مشتری انجام می شود. شبكه‌ كامپيوتری و اتاق سرور می‌بايست با توجه به استراتژی فناوری اطلاعات و سياست کلان سازمان ، طراحـی و پيـاده‌سـازی،نصب و راه اندازی گردد. در واقع اتاق سرور و شبكه‌ كامپيوتری زيرساخت لازم براي به اشتراک گذاشتن منابع در سازمان را فـراهم مـی‌آورد.

در صورتي كه اين زيرساختها به درستي طراحی نشوند، و فاکتورهای مهمی همچون هدف از اجرای شبکه و اتاق سرور، همچنین سرویس هایی که قرار است بر پایه ی شبکه به مشتریان و یا کارمندان ارائه شود در نظر گرفته نشوند مشکلات بسیاری در آینده برای  مدیران فناوری اطلاعات  در سازمان‌ها و شرکت‌ها ایجاد خواهد شد.

گارانتی

با توجه به اهمیت سلامت و پشتیبانی تجهیزات دیتاسنتر و اینترپرایز، همواره انتخاب یک شرکت معتبر و ماندگار یکی از مهم‌ترین دغدغه های مصرف‌کنندگان و سازمان ها است. از این رو می‌توانید با مراجعه به وب‌گاه سامانه جامع گارانتی، شرکت های گارانتی کننده معتبر و مورد تایید این سامانه را نشان کنید و نظرات کاربران حقیقی و حقوقی این شرکت ها را مشاهده نمایید و با خاطری آسوده یکی از این شرکت ها را انتخاب نمایید.

پیامد هایی که ممکن است در زیرساخت شبکه و سرور به طور نادرست رخ بدهد

در این راستا سامانه فناوری فرتاک به پشتوانه سالها تجربه تامین، ارزیابی و شناخت بازار و همچنین تحویل، نصب و راه اندازی تجهیزات سرور و شبکه و ارائه انواع سرویس های شبکه و سرور پاسخگوی تمام نیازهای مشتریان گرامی است.

جهت دریافت مشاوره رایگان در زمینه زیرساخت دیتا سنتر با مشاوران فرتاک تماس بگیرید.