خدمات سرور و تجهیزات شبکه سامانه فناوری فرتاک

1

Data Center نصب و راه اندازی پروژه های

2

نصب و راه اندازی سیستم های ذخیره سازی


3

Backup نصب و راه اندازی سیستم

4

نصب و راه اندازی شبکه های هوشمند


5

انجام پروژه هوشمند سازی مدارس

6

نصب و راه اندازی سرور

*مشاوره فنی در زمینه ارائه و پشتیبانی محصولات HP بصورت رایگان.
*مشاوره رایگان در زمینه ی تهیه ی ملزومات راه اندازی و نصب محصولات.
*نصب، پشتیبانی ، تامین و نگهداری قطعات و محصولات نامبرده.
* طراحی و نصب هر یک از محصولات نامبرده در مکانی از پیش طراحی شده توسط کاربر.
* مشاوره فنی در زمینه ارائه و پشتیبانی محصولات EMC به صورت رایگان.

نصب  راه اندازی و پشتیبانی شبکه به همراه انجام تمامی خدمات شبکه در زمینه اکتیو و پسیو


سامانه فناوری فرتاک در جهت ارائه خدمات شبکه و اجرای شبکه‌های کامپیوتری و رفع نیاز سازمان‌ها و شرکت‌ها  ازدانش فني کارشناسان متخصص و مجرب خود بهره می برد تا خدماتي متفاوت و فراتر از انتظار به مشتریان در حوزه فناوری اطلاعات ، نگهداری و پشتیبانی انواع سرور های  HP، زیرساخت شبکه و پشتیبانی از تجهیزات رایانه‌ای ارائه نماید.

در ادامه به بخشی از خدمات شبکه و سرور ارایه شده توسط شرکت فرتاک اشاره خواهیم کرد که تمامی این سرویس ها بر اساس استانداردهای جهانی ارائه می گردد .

طراحی شبکه و اتاق سرور


 در زمینه خدمات شبکه و سرور ، طراحی شبکه و اتاق سرور براساس استانداردهای روز دنیا و با در نظر گرفتن نیاز واقعی مشتری انجام می شود. شبكه‌ كامپيوتری و اتاق سرور می‌بايست با توجه به استراتژی فناوری اطلاعات و سياست کلان سازمان ، طراحـي و پيـاده‌سـازی،نصب و راه اندازی گردد. در واقع اتاق سرور و شبكه‌ كامپيوتری زيرساخت لازم براي به اشتراک گذاشتن منابع در سازمان را فـراهم مـي‌آورد.

در صورتي كه اين زيرساختها به درستي طراحي نشوند، و فاکتورهای مهمی همچون هدف از اجرای شبکه و اتاق سرور، همچنین سرویس هایی که قرار است بر پایه ی شبکه به مشتریان و یا کارمندان ارائه شود در نظر گرفته نشوند مشکلات بسیاری در آینده برای  مدیران فناوری اطلاعات  در سازمان‌ها و شرکت‌ها ایجاد خواهد شد.

پیامد هایی که ممکن است در خدمات شبکه و سرور به طور نادرست رخ بدهد :

    • هدر رفت سرمایه
    • نداشتن منابع منطبق با نیاز
  • عدم  توسعه هماهنگ و متمرکز

در این راستا سامانه فناوری فرتاک با داشتن سالها تجربه نصب و راه اندازی شبکه و خدمات شبکه و سرور می تواند همراه شما باشد.

خدمات شبکه و سرور


سامانه فناوری فرتاک با بیش از ۱۰سال تجربه و همکاری با متخصصین کارآزموده خدمات متنوعی در حوزه خدمات شبکه و سرور ارائه می نماید. آنچه که ما را متفاوت نموده است سرعت همراه با کیفیت در ارائه خدمات است. مشتری مداری شرکت فرتاک و زمان بندی دقیق تحویل پروژه، شرکت فرتاک را از سایر رقبا پیشتاز می کند . ارائه خدمات شبکه و سرور با توجه به درک نیازمندی های مشتری و مشاوره با کادر مجرب و متخصص و سپس ارایه  راهکار انجام می شود.

یکی از معضلات و مشکلات سازمان ها و شرکت ها در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات و نصب و راه اندازی شبکه ، نگهداری و پشتیبانی آن می باشد. در این خصوص سامانه فناوری فرتاکدر کنار مشاوره و راه اندازی شبکه مبادرت به ارائه خدمات پشتیبانی شبکه منطبق با نیازهای مشتری نموده است.

خدمات شبکه و سرور