راه حل‌های ذخیره سازی و استوریج اچ پی ای

سیستم‌های ذخیره‌سازی دیسک HPE (Hewlett Packard Enterprise) برای ارائه راه‌حل‌های ذخیره‌سازی داده با عملکرد بالا و قابل اعتماد برای کسب و کارها طراحی شده‌اند. این سیستم‌ها ویژگی‌های مختلفی از جمله قابلیت مقیاس‌پذیری، حفاظت از داده، بهینه‌سازی عملکرد و آسانی مدیریت را ارائه می‌دهند تا نیازهای گوناگون سازمان‌ها را برآورده سازند.

استوریج اچ‌پی‌ای | HPE Modular Smart Arrays MSA

سری آرایه‌های ذخیره‌سازی و استوریج اچ پی ای ماژولار (MSA) سری‌ای از راه‌حل‌های ذخیره‌سازی سطح ورودی است که توسط شرکت Hewlett Packard Enterprise (HPE) توسعه یافته است. این آرایه‌های ذخیره‌سازی برای ارائه ذخیره‌سازی قابل اعتماد و پرهزینه برای کسب‌وکارهای کوچک تا متوسط طراحی شده‌اند.

tape storage تیپ استوریج

سیستم‌های ذخیره‌سازی نوار، یک نوع فناوری ذخیره‌سازی داده هستند که از نوار مغناطیسی برای ذخیره و بازیابی اطلاعات دیجیتال استفاده می‌کنند. اگرچه سیستم های استوریج اچ پی ای تحت درایو HDDs و SSDs قابل استفاده هستند اما این سیستم ها راه حل‌های بایگانی با ظرفیت بالا، هزینه‌ای کارآمد را فراهم می‌کند.

enclosures اینکلوژر اچ‌ پی‌

درایوهای HPE امکان افزایش مقیاس‌پذیری، عملکرد بالا، ویژگی‌های تکراری برای اطمینان از عملکرد پیوسته، انعطاف در پیکربندی، و ابزارهای مدیریت جامع برای اطمینان از مدیریت موثر در محیط‌های شرکتی فراهم می‌کنند. راه‌حل‌های ذخیره‌سازی طراحی شده برای نگه‌داری و مدیریت چندین هارد دیسک در یک واحد یکپارچه استوریج اچ پی ای هستند.