زیرساخت مراکز داده و سرور اچ پی ای

کمپانی اچ پی ای، اصلی‌ترین شرکت در زمینه تولید سرور است. از بزرگترین مزایای سرور اچ پی ای (سرور HP)، تنوع بسیار زیاد مدل های آن بر مبنای نیازهای مختلف مشتریان است. بنابراین یکی از مهترین معیارها در تعیین قیمت، هنگام خرید یا فروش سرور اچ پی ( خرید سرور HP ) ، نوع سرور مورد نظر خواهد بود. این تنوع موجب می شود که مشتریان با توجه به نیازهای فعلی خود، سروری متناسب را با بودجه ای مقرون به صرفه تهیه نموده و در آینده نیز در صورت نیاز، امکان ارتقای آنرا به راحتی داشته باشند.

سرور قفسه ای dl rackmount

HPE مجموعه‌ای گسترده از سرورهای rackmount را ارائه می‌دهد که برای تأمین نیازهای عملکرد، قابلیت اطمینان و مقیاس پذیری مراکز داده مدرن طراحی شده اند. این سرورها به طور معمول در رک‌های استاندارد 19 اینچی نصب می‌شوند و در اندازه‌های مختلفی ارائه می‌شوند تا برآورده‌سازی بار کاری‌ها و محیط‌های اجرا متفاوت را امکان‌پذیر سازند.

ML Tower

سرورهای HPE ProLiant ML برای کسب و کارهایی طراحی شده‌اند که نیاز به یک راه‌حل سرور ایستاده مستقل دارند. این سرورها ترکیبی از عملکرد، قابلیت اطمینان و قابلیت توسعه را ارائه می‌دهند که آنها را برای  کسب و کارهای کوچک تا متوسط، دفاتر شعبه و مکان‌های دور که ممکن است محدودیت‌های فضایی و زیرساختی وجود داشته باشد، مناسب می‌کند.

RL SERVRS

HPE ProLiant RL Servers

 شرکت HPE اصولاً به سرورهای Integrity و Superdome Flex اشاره داشت که توسط پردازنده‌های Intel Itanium برای بارهای کاری حیاتی (Mission-Critical) تغذیه می‌شدند. این سرورها به دلیل دسترسی بالا، پایداری، قابلیت مقیاس‌پذیری و ویژگی‌های پیشرفته RAS (قابلیت پایداری، دسترسی و خدمات پشتیبانی) برای پشتیبانی از برنامه‌های کاری انتقادی مورد توجه بودند.