Gen-Z نیمه هادی IP برای توسعه HPE و PLDA همکاری دو شرکت

0014516_hpe-msa-2050-san-dual-controller-sff-storage-q1j01a_550
Storage ذخیره ساز
3 مرداد 1399
HPE Smart Array P841
3 مرداد 1399
Gen-Z نیمه هادی IP برای توسعه HPE و PLDA همکاری دو شرکت

برای Gen-Z سیلیکونی برای فعال کردن یک اکو سیستم قوی از ارائه دهندگان مولفه Gen-Z IP در سیستم HPE و PLDA افزایش قدرت سیستم و مولفه های حافظه با یکدیگر همکاری میکنند. با سرعت اتصال بالا ، همکاری خود را در راستای برآورده IPاین دو شرکت بزرگ ، رهبران صنعتی در زمینه اتصالات سازی نیاز های نسل آینده اتصالات و پردازش های پیشرفته اعلام داشتند. توسعه یافته است تا چالش های Gen-Z یک پروتکل اتصال و اتصال مجدد جدید است ، این پروتکل توسط کنسسیوم Gen-Z جدید و مرتبط با پردازش و تحلیل داده های عظیم را در زمان واقی حل کند.
را توسعه خواهند داد.Gen-Z 1.0 طراحس شده برای هسته Gen-Z نیمه هادی IP در این همکاری با یکدیگر HPE و PLDA در ماه فوریه سال ۲۰۱۸ اعلام گردید ، مشخصات هسته ۱٫۰ صنعت را قادر خواهد ساخت تا فعالیت های خود را برای ساخت و پشتیبانی میکنند را آغاز کنند. Gen-Z توسعه محصولاتی که از پروتکل ایجاد یک اتصال استاندارد مهم است زیرا به هر یک ارز پردازش های کامپوننت ، ورق کامپوزیت حافظه ، شتاب دهنده ها و شبکه اجازه میدهد تا با هریک از اجزای دیگر صحبت کنند ، همان طور که با حافظه محلی خود با استفاده از دستورات ساده ارتباط برقرار میکنند.
، بلاک های ساختاریرا برای به وجود آوردن یک راه کار با سرعت انتقال بالا و تاخیر پایین به وجودPLDA شرکت Gen-Z IP خواهد آورد تا هر دستگاه در سیستم و متصل به آن با سرعت حافظه اصلی متصل شده و عملیات انتقال را انجام دهد. ورق کامپوزیت نما صنعت قادر خواهد بود تا از حافظه ، ورودی و خروجی ها ، ذخیره ساز ها و اشکال مختلف در یک سیستم تقسیم Gen-Zبا مشترک یک پارچه قابل ترکیب با حافظه معنایی ( اتصال داخلی ) پشتیبانی کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *