سوئیچ EMC DS-6505R-B

استوریج ای ام سی EMC Unity XT 680
29 اردیبهشت 1400
سوئیچ EMC DS-6510R-B
29 اردیبهشت 1400
سوئیچ EMC DS-6505R-B

یکی از پارامترهای مهم در شبکه های کامپیوتری، انتخاب سوئیچ مناسبی است که بتواند نیاز های کسب و کار مورد نظر را برطرف نموده و قابلیت pay-as-you-grow یا “همگام با رشد” را داشته باشد. در ادامه به معرفی ویژگی های سوئیچ DS-6505R-B می پردازیم و اقدام به بیان مشخصات و امکانات این سوئیچ می نماییم. چنانچه قصد خرید این سوئیچ را دارید، در ادامه با ما همراه باشید.

در حوزۀ کسب و کار، دیتاسنترها در حال انتقال به فضای ذخیره سازی ابری (Cloud) هستند. این رویکرد، با تلفیق و ساده سازی منابع IT، موجب افزایش چابکی و هزینه های تعمیر و نگهداری می گردد اما virtualization یا مجازی سازی، خالی از چالش نبوده و Data center ها باید توانایی مقابله با رشد سریع داده ها و تغییرات پویای ناشی از مجازی سازی را داشته باشند. انتخاب تجهیزات شبکۀ مناسب امری مهم برای دستیابی به فناوری مبتنی بر Cloud است. در ادامه به بیان مشخصات و ویژگی های سوئیچ DS-6505R-B که ترکیب فوق العاده ای از قیمت، عملکردی عالی، انعطاف پذیری و سادگی را در خود گنجانده است خواهیم پرداخت. این سوئیچ برای قرار گرفتن در هر شبکه و تحقق هر هدفی مناسب است.

 

 

ویژگی های سوئیچ DS-6505R-B

pay-as-you-grow یا “همگام با رشد”، مهمترین ویژگی سوئیچ DS-6505R-B است. این بدین معناست که کاملاً متناسب با نیاز یک محیط در حال توسعه بوده و همراه با رشد این محیط، قابلیت ارتقا خواهد داشت. از ویژگی های دیگر این سوئیچ، نصب ساده و رابط کاربری آسان آن است. همچنین سوئیچ DS-6505R-B توانایی ارتباط با کانال Fibre Gen5 را نیز ارائه می دهد. این سوئیچ ترکیبی فوق العاده از توانمندی ها است که آن را برای قرارگیری در شبکه های ذخیره ساز، ایده آل می نماید. ۲۴ پورت دارد که در مجموع توان عملیاتی برابر ۳۸۴ گیگابیت بر ثانیه را بصورت full-duplex ارائه نموده و ۸ پورت را نیز می توان با سرعت ۱۲۸ گیگابیت بر ثانیه جهت اتصال بین سوئیچ (ISL) استفاده کرد. علاوه بر این، میزان مصرف انرژی آن بسیار کم و در حدود ۰٫۲۲ وات در هر گیگابیت بر ثانیه و ۳٫۳ وات برای هر پورت و پهنای باند آن نیز ۱۶ گیگابیت بر ثانیه است.

 

 

مشخصات مکانیکی سوئیچ DS-6505R-B

این سوئیچ با فرم فاکتور ۱U بوده و ابعاد آن برابر با عرض ۴۳۷٫۶۴ میلی متر، ارتفاع ۴۳٫۱۸ میلی متر و عمق ۴۴۳٫۲۳  میلی متر است. وزن آن با یک منبع تغذیه و بدون فرستنده و گیرنده ۷٫۸۲ کیلوگرم و با دو منبع تغذیه FRU برابر ۹٫۱۶ کیلوگرم خواهد بود. سوئیچ DS-6505R-B، به خوبی می تواند در دمای  ۰ تا ۴۰ درجه سانتی گراد و میزان رطوبت ۱۰ تا ۸۵ درصد قرار گرفته و کارایی داشته باشد. ارتفاع عملیاتی آن تا ۳ هزار کیلومتر و ارتفاع ذخیره سازی آن تا ۱۲ کیلومتر طراحی شده است. این سوئیچ یک منبع تغذیه با قابلیت hot-swappable (توانایی جا به جایی هنگام روشن بودن سیستم) با فن های خنک کنندۀ یکپارچه و ۲ منبع تغذیه اضافی با قابلیت hot-swappable را نیز دارا است. برق ورودی آن AC با ولتاژ ۸۵ ولت تا ۲۶۴ ولت و بصورت ۵ تا ۲٫۵ آمپر است. مصرف برق این سوئیچ در صورت استفاده از هر ۲۴ پورت، برابر ۸۰ وات خواهد بود.

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر در مورد سوئیچ Cisco، روتر Cisco و یا خرید سرور HP دارید، می توانید با همکاران ما در بخش فروش تماس حاصل نمایید.

 

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است. (گرد آوری شده توسط تیم IT سامانه فناوری فرتاک)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *