سرویس Alletra HPE چیست ؟

چراغ های LED بر روی سرور DL380 G10
22 دی 1400
تاریخچه شکل گیری سرورها
22 دی 1400
سرویس Alletra HPE چیست ؟

سرویس جدید شرکت HPE به نام Alletra HPE به شما این امکان را می دهد تا با ایجاد کردن تغییرات مهم در زیرساخت داده ها، بتوانید از تمام ظرفیت سرور خود استفاده کنید. این سرویس با داشتن سرعت بالا و دسترسی ایمن به شما کمک می کند تا درهرجایی از داده های خود استفاده کنید. داشتن یک شبکه مناسب به شما این امکان را می دهد تا بتوانید درهرجایی از اطلاعات سازمانی خود استفاده کنید. به دلیل گران بودن هزینه های راه اندازی یک سرور داخلی و همچنین مدیریت آن، بسیاری از سازمانها و شرکت ها در تلاش هستند تا با استفاده از فناوری فضای ابری، یک سرور ایمن برای انتقال داده های خود استفاده کنید. استفاده از فناوری Edge برای ارسال اطلاعات اکنون به کمک سرویس جدید شرکت HPE به نام Alletra HPE کاربران می توانند بهتر و بسیار راحت در هرجایی از منابع اصلی سازمان خود استفاده کنند. این سرویس به کاربران این اجازه را می دهد تا بتوانند از برنامه های مختلف نیز برای پیشبرد اهداف خود به صورت ریموت استفاده کنند و کنترل کاملی بر روی داده های خود به صورت برون سازمانی داشته باشند.

 

 

معرفی شرکت‌های هیولت پاکارد

HPE در اصل به عنوان قدیمی ترین شرکت در حوزۀ ذخیره سازی داده ها در جهان به شمار می رود که فناوری های زیادی را در این حوزه طراحی کرده است. این شرکت خدمات مبتنی بر نرم افزار خود را که با نام SDDS شناخته می شوند اکنون در حوزه تجارت نیز گسترش داده و کاربران زیادی می توانند به کمک ابزارهای این شرکت از فضای ابری ایمنی برخوردار باشند. این شرکت با خلق HPE GreenLake به عنوان اولین توسعه دهنده فضای ابری نیز شناخته می شود و اکنون به عنوان یکی از بزرگترین سازمان های ذخیره سازی اطلاعات به شمار می رود. این شرکت اکنون با خلق سرویس جدید به نام Alletra HPE تلاش کرده است یک زیرساخت دادۀ بومی برای شبکه های ابری خود ایجاد کند تا کاربران بتوانند در هر جایی از داده ها و ابزارهای مورد نیاز خود بهره مند شوند.

کاربرد سرویس جدید شرکت HPE به نام Alletra HPE چیست؟

در اصل این سرویس کاربردهای زیادی در حوزه فضای ابری دارد و به دلیل فناوری خاصی که در آن به کار رفته است، به شما این امکان را می دهد تا بتوانید سرعت پردازش و انتقال داده های خود را در شبکه یا یک سرور بزرگ افزایش دهید. با تغییر برخی از بنیادی ترین بخش های یک فضای ابری، بهینه سازی سرعت این سرورها بسیار بیشتر از قبل شده است. همچنین اکنون هزینۀ اجاره و خرید اشتراک این سرویس ها نیز بسته به بار کاری شما متفاوت است که سبب کاهش هزینه های خرید یک فضای ابری در شبکه می شود.

 

 

این سرویس برای سازمان ها و شرکت ها ساخته شده است. زیرا اغلب شرکت های کوچک به دنبال راه حل های ارزان قیمت راه اندازی یک شبکه مناسب در بستر اینترنت هستند و در این بین سرویس جدید شرکت HPE به نام Alletra HPE می تواند این کار را به خوبی انجام دهد و یک فضای ابری مناسب را در اختیار آنان قرار دهد. اگر در هنگام استفاده از یک فضای ابری یا ساخت یک سرور به مشکل برخورده اید یا تنظیم و مدیریت داده های کلان برای شما سخت است، این سرویس می تواند با داشتن رویکردهایی چون  کاهش ترافیک انتقال داده، سرعت بالا و کاهش هزینه به شما کمک کند.

ساخته شده برای تمام زیرساخت ها

در علم داده کاوی، مهم ترین عاملی که سبب می شود تا شما از یک شبکه و سرور به خوبی استفاده کنید، زیر ساخت آن است. این موضوع در فضای ابری نیز وجود دارد و شما به کمک سرویس جدید شرکت HPE به نام Alletra HPE می توانید در هر محیطی از این سرویس استفاده کنید. مهم نیست که زیرساخت های به کار رفته در فضای ابری شما قدیمی یا جدید باشد، این سرویس جدید می تواند با تمام نرم افزارها و سخت افزارهای قدیمی و جدید همگام شود. همچنین اگر به دنبال راه اندازی یک فضای ابری ترکیبی و چند کاره هستید، این سرویس به شما کمک می کند تا کنترل بهتری بر روی منابع سیستم و پردازش داده ها داشته باشید.

 

 

این سرویس مزایای دیگری نیز مانند افزایش سرعت دسترسی به داده ها را نیز در اختیار شما قرار خواهد داد. به کمک این سرویس می توانید در هر جایی داده های اصلی خود را از Edge به فضای ابری خود انتقال داده و سپس از آن در هر جایی استفاده کنید. فضای ابری به دلیل قابلیت دسترسی کامل و دقیقی که در اختیار شما قرار می دهد، می تواند در هر جایی در دسترس باشد و برای شرکت هایی که به صورت ریموت با کارمندان در تعامل هستند، بسیار مناسب است.

دسترسی شفاف به داده ها

یکی از مزایای اصلی سرویس جدید شرکت HPE به نام Alletra HPE، امکان دسترسی به داده ها در هر جایی می باشد. به کمک اینترنت شما می توانید به صورت دقیق به شبکه اصلی و فضای ابری متصل شوید و داده های خود را مدیریت کنید. همچنین شما برای راه اندازی یا اجاره این سرویس، دیگر نیاز به کانفیگ کردن یا مدیریت کردن زیرساخت داده های خود نخواهید داشت و این کار به کمک هوش مصنوعی انجام خواهد شد. به کمک این سرویس که دارای یک سیستم مدیریت داده هوشمند نیز هست، داده ها را می توانید راحت تر جست و جو و پردازش کنید. همچنین این بخش به دلیل علم داده کاوی هر روزه در حال گسترش است و به شما این امکان را می دهد تا بتوانید از اطلاعات مهم خود بهتر محافظت کنید. شبکه های ابری به دلیل ایمنی بالا و روش های ایمن انتقال داده خود معروف هستند و می توانند برای شرکت های مختلف، مهم و کاربردی باشند.

 

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است. (گرد آوری شده توسط تیم IT سامانه فناوری فرتاک)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *