محصولات اینترپرایز دل ای ام سی DELL EMC

DELL EMC یک شرکت فناوری چند ملیتی است که محصولات و خدمات گسترده‌ای در زمینه فناوری اطلاعات ارائه می‌دهد. شرکت دل در سال 2016 با خرید شرکت ای‌ام‌سی که در سال ۱۹۷۹ توسط ریچارد ایگان و راجر مارینو تاسیس شده بود شرکت دل تکنولوژیز را راه اندازی کرد. DELL EMC همچنان در زمینه‌های محاسبات ابری، مدیریت داده و تحول دیجیتال رهبری می‌کند و به مشتریان گوناگون در صنایع مختلف خدمات ارائه می‌دهد. تاریخچه این شرکت نشان‌دهنده یک ارث نوآوری فناوری و تعهد به ارائه راه‌حل‌های پیشرفته برای نیازهای تکاملی دوران دیجیتال است.

راه حلهای ذخیره سازی DELL EMC

(DELL EMC (Data Storagesاز آرایه‌های ذخیره‌سازی سنتی به پلتفرم‌های ذخیره‌سازی نرم‌افزاری مدرن تکامل یافته‌اند. این شرکت از طریق چیرگی بر بازار، توسعه محصولات و شراکت‌های استراتژیک، پورتفولیو خود را به طور پیوسته نوآوری کرده است.

DATA STORAGE
Disk-Array-Enclosure-(DAE)-cat

اینکلوژر های ذخیره سازی DELL EMC

 Dell EMC DAE (Disk Array Enclosure) انکلوژرهای ذخیره‌سازی هستند که برای فراهم‌کردن ظرفیت ذخیره‌سازی اضافی برای سیستم‌های ذخیره‌سازی Dell EMC طراحی شده‌اند. این انکلوژرها معمولاً برای افزایش ظرفیت ذخیره‌سازی آرایه‌های ذخیره‌سازی Dell EMC مانند یونیت، VNX، و سیستم‌های PowerMax استفاده می‌شوند.

راه حلهای شبکه گذاری DELL EMC

دل EMC با ارائه یک نمونه جامع از محصولات شبکه‌های مختلف، از جمله سوئیچ‌های SAN طراحی شده برای بهینه‌سازی محیط‌های شبکه‌های ذخیره‌سازی بهتر یکپارچه است. سوئیچ‌های SAN، بخش‌های ضروری در شبکه‌های منطقه‌ای تخصصی ذخیره‌سازی (SAN) هستند، که دستگاه‌های ذخیره‌سازی را به سرورها متصل کرده و دسترسی سریع به داده برای برنامه‌ها و کاربران فراهم می‌کنند.

dell emc networking

Dell EMC، یکی از ارائه‌دهندگان برجسته راهکارهای سخت‌افزاری ذخیره‌سازی IT، محصولات و خدمات گسترده‌ای را در چندین دسته‌بندی ارائه می‌دهد. در زیر، یک بررسی اجمالی از برخی از دسته‌بندی‌ها، محصولات و ویژگی‌های کلیدی آن‌ها ارائه شده است:

محصولات ذخیره‌سازی:

 – Dell EMC PowerMax: این یک راهکار ذخیره‌سازی مرتبه‌ی بالا است که برای محیط‌های شرکتی طراحی شده است. این محصول ارتقاء عملکرد، قابلیت مقیاس‌پذیری و ویژگی‌های پیشرفته‌ی مدیریت داده را ارائه می‌دهد.

   – Dell EMC Unity: یک پلتفرم ذخیره‌سازی میانی با ویژگی‌های مانند مدیریت آسان، ادغام با ابر، و قابلیت کاهش داده.

   – Dell EMC Isilon:  یک پلتفرم NAS مقیاس‌پذیر برای ذخیره‌سازی و مدیریت حجم‌های بزرگ از داده‌های بدون ساختار.

   – Dell EMC SC Series: یک سری از راهکارهای ذخیره‌سازی اقتصادی و کارآمد برای سازمان‌های متوسط.

   – Dell EMC XtremIO: یک پلتفرم آرایه فلش کامل که عملکرد بالا، کارآیی، و دی‌دوپلیکیشن داده‌ی خطی ارائه می‌دهد.

زیرساخت:

 – Dell EMC VxBlock: یک سیستم زیرساخت تجمعی کاملاً یکپارچه که محاسبه، ذخیره‌سازی، شبکه و مجازی‌سازی را در یک بسته‌ی پیش‌ساخته و بهینه‌سازی شده ترکیب می‌کند.

 – Dell EMC VxRail: یک دستگاه زیرساخت تجمعی فوق‌تجمعی بر اساس فناوری VMware برای استقرار و مدیریت ساده‌سازی شده‌ی بارهای کاری مجازی.

حفاظت از داده:

– Dell EMC Data Domain: یک دسته از سیستم‌های ذخیره‌سازی deduplication برای وظایف پشتیبان‌گیری و بازیابی، که به سازمان‌ها کمک می‌کند نیازهای حفاظت از داده‌ی خود را به صورت کارآمد مدیریت کنند.

راهکارهای ابری:

 – Dell EMC ECS: یک پلتفرم ذخیره‌سازی مقیاس ابری طراحی شده برای مراکز داده‌ی مدرن و برنامه‌های نیتیوی ابر.

 – Dell EMC Virtustream: یک پلتفرم ابری کلاس نهادی برای برنامه‌های بحرانی ماموریتی که خدمات ابری ایمن و شامل را فراهم می‌کند.

شبکه‌سازی:

– راهکارهای شبکه‌سازی Dell EMC: یک مجموعه از محصولات شبکه‌سازی از جمله سوئیچ‌ها، روترها، و راهکارهای امنیتی شبکه که به سازمان‌ها کمک می‌کند تا زیرساخت شبکه‌ی خود را به طور موثر بسازند و مدیریت کنند.

این تنها چند نمونه از نمایه محصول گسترده‌ی دل ای‌ام‌سی است که طراحی شده تا نیازهای متنوع شرکت‌ها از کسب‌وکارهای کوچک تا شرکت‌های بزرگ را برآورده کند. هر محصول دارای ویژگی‌ها و قابلیت‌های خود است که به تعداد موارد کاربردی و نیازها در منظر مدرن فناوری اطلاعات پاسخ می‌دهد.