ساختار سامانه فناوری فرتاک

واحد مدیریت


این واحد به سیاست گذاری و تعریف اهداف برای هر واحد و تعیین شاخص ها برای فرآیندهای اصلی شرکت پرداخته و با پایش و اندازه گیری نتایج حاصله و مقایسه با اهداف و شاخص های تعیین شده نسبت به تحلیل نقاط ضعف و قوت می پردازد .
 

واحد بازاریابی ( مارکتینگ )


این واحد با شناسایی نیاز بازار و مشتریان بالقوه ، با این مشتریان ارتباط برقرار نموده و پس از معرفی کامل توانمدیهای شرکت از طریق مکاتبه و برگزاری جلسات و ... در لیست تامین کنندگان مشتری قرار گرفته و مشتری را به واحد فروش معرفی می نماید .
 

واحد فروش


این واحد وظیفه جذب سفارشات مشتریان ، پیگیری خرید و تحویل آن به مشتریان و کنترل وضعیت قراردادهای مشتریان را برعهده دارد .
 

واحد ارتباط با مشتریان


این واحد با ارزیابی دوره ای میزان رضایت مندی مشتریان ، وضعیت عملکرد شرکت را از نظر مشتریان بررسی می نماید . همچنین پیگیر شکایات و پیشنهادات مشتریان بوده تا با بررسی این موارد ، آنها را تبدیل به رضایت نموده و با اجرای اقدام اصلاحی مناسب ، زمینه پیشرفت شرکت را مهیا سازد . یکی از مهمترین وظایف این واحد اجرای دستورات مدیریت جهت جلوگیری از قطع شدن ارتباط مشتریان با شرکت است تا بتوان خریداران ر ا به مشتری وفادار تبدیل نمود و این امر فقط از طریق ارائه خدمات متمایز امکان پذیر است .
 

واحد خرید ( بازرگانی )


این واحد در تلاش برای جذب نمایندگی های معتبر و خرید از مسیرهای مطمئن می باشد . بررسی وضعیت بازار تامین ، دریافت گزارش از واحد فروش جهت پیش بینی نیاز مشتریان و واردات کالاهای پیش بینی شده به اندازه نیاز ، واردات اجناس جدید و معرفی به واحد فروش و بازاریابی و بررسی عملکرد محصولات و برگشتی ها از جمله وظایف این واحد می باشد .
 

واحد فنی


واحد فنی شرکت وظیفه خدمات رسانی به مشتریان در خصوص محصولات فروخته شده را بر عهده دارد . اسمبل کردن سرور ، استوریج و راه اندازی تجهیزات فروخته شده در سایت مشتری ، عیب یابی و تعویض محصولات فروخته شده و اجرای پروژه های شبکه ، ذخیره سازی و دیتا سنتر از فعالیتهای این واحد می باشد .
 

واحد مالی


این واحد وظیفه بررسی و عملکرد مالی مشتریان و تعیین سقف اعتباری فروش و حسابهای مشتریان را بر عهده دارد . تایید امکان سرمایه گذاری و همچنین بررسی اقتصادی بودن پروژه ها از دیگر وظایف این واحد می باشد .
 

واحد اداری


این واحد وظیفه استخدام و آموزش پرسنل ، اجرای سیستم انگیزش ، تدوین قوامین داخلی شرکت و هماهنگی پیک ها و سرویس های مورد نیاز به خریداران را بر عهده دارد .
 

واحد انبار


چیدمان مناسب ، شناسایی اجناس ، به روز بودن اطلاعات سطح موجودی ها ، تعیین و بازنگری نقطه سفارش ، صدور حواله و ارسال اجناس به مشتریان از جمله وظائف این واحد میباشد .