خط مشی کیفیت سامانه فناوری فرتاک

ما اعتقاد داریم که کیفیت فقط از طریق شناخت صحیح نیازها و انتظارات مشتریان و برآورده سازی آن تحقق می یابد . لذا هدف اصلی ما ارائه خدمات متمایز می باشد تا بتوانیم بازار فروش خود را توسعه داده و ضمن رضایت مشتریان با تامین کامل نیازهای آنان مشتریان وفادار و ماندگار داشته باشیم . در این راستا خط مشی کیفیت این شرکت بدین شرح است : خط مشی کیفی سامانه فناوری فرتاک (سهامی خاص) در زمینه تامین ، نصب و پشتیبانی در صنعت فناوری اطلاعات ، ارائه محصولات و خدمات با کیفیت مورد نظر مشتریان را مد نظر قرار داده و در سایه مشارکت تمام کارکنان به منظو ر استقرار سیستم مدیریت کیفیت بر مبنای استاندارد جهانی و ایجاد بهبود مستمر در همه زمینه ها ، خط مشی کیفیت خود را بدین شرح اعلام میدارد :

افزایش فروش


از طریق یافتن بازارهای جدید و توسعه بازار ، اطلاع رسانی و تبلیغات ، ارائه گارانتی مطلوب ، توسعه محصولات ، کاهش قیمت تمام شده و تامین سریع آن .
 

جذب رضایت مشتریان


از طریق شناسایی صحیح نیازها و تامین انتظارات مشتریان ، از جمله ارائه محصولات معتبر و خدمات با کیفیت برتر ، تحویل به موقع ، قیمت مناسب ، اطلاع رسانی و مشاوره و ارائه راهنمایی های مورد نیاز و خدمات پس از فروش و ...
 

ارتقاء دانش و انگیزه کارکنان


که بعنوان سرمایه های اصلی شرکت محسوب می شوند که توسط مدیریت شرکت با برآورده کردن نیازهای آموزشی آنها و ایجاد سیستم انگیزشی ، موجب برآورده شدن اهداف طرح ریزی شده می گردد .
 

فرآیند بهبود مستمر


بمنظور افزایش اثر بخشی سیستم مدیریت کیفیت و بالا بردن بهره وری در حال انجام می باشد .
 
مدیریت سامانه فناوری فرتاک (سهامی خاص) بدین وسیله تعهد و اعتقاد خود و کارکنان شرکت را نسبت به موارد ذکر شده اعلام میدارد . این خط مشی به منظور حصول اطمینان از انطباق با شرائط روز مورد بازنگری قرار می گیرد . نماینده مدیریت مسئولیت نظارت بر حسن اجرای سیستم مدیریت کیفیت را بر عهده داشته و زمینه بهبود مستمر را با ارائه گزارشهای دوره ای فراهم می نماید .
همه پرسنل بر اساس آئین نامه اخلاقی سامانه فناوری فرتاک (سهامی خاص ) و وظایف تعریف شده در حوزه کاری خود موظف به پاسخگویی و ارائه صادقانه اطلاعات و آگاهیهای مورد نیاز مصرف کننده می باشند و آن را سرلوحه کاری خود میدانند .